En       B2B  |  خرید از ما  |  محصولات  |  سهامداران

خبر


گلدیران میزبان سه رویداد شامل برگزاری مراسم را‌ه‌ اندازی خط تولید داکت اسپلیت جی پلاس در قزوین، رونمایی از میز ساخت داخل ماشین لباسشویی جی پلاس و همچنین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان قزوین بود و تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را از آن خود کرد.
به اطلاع کلیه متخصصین، فارغ التحصیلان و افراد جویای کار می رساند شرکت صنایع گلدیران با توجه به برنامه‌ریزی در راستای توسعه سرمایه انسانی خود، در نظر دارد تا در سال ۱۴۰۰ نسبت به جذب و استخدام از طریق بستر آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام نماید.
شرکت صنایع گلدیران در سومین جشنواره ملي حاتم، تنديس حمايت از توليد ملي را دريافت کرد. به گزارش روابط عمومي گروه توسعه گلدیران هشتمین گردهمايي بزرگ مسئولين دولت و مديران بنگاه هاي برتر اقتصاد ايران و سومین جشنواره حمايت از توليد ملی حاتم با حضور مقامات سازمان‌های دولتی و برخی فعالان اقتصادی، سه‌شنبه15 تیرماه 1400 در مرکز همايش‌های بين‌المللی صداوسيمای جمهوری اسلامی ايران برگزار شد و طی آن از برگزيدگان همايش تقدير گرديد.
صدای ما را از کارخانه‌های صنایع گلدیران می‌شنوید. این همان تصویری است که با هنر صنعتگری در حال توسعه و پیشرفت است. دهم تیرماه "روز ملی صنعت و معدن" را به تمام صنعتگران تبریک می‌گوییم.
نام حسین تنهایی، با صفت پدر معنوی گلدیران در هم آمیخته شده است. مدیری همراه و همدل با اعضا که در تمام سال‌های فعالیت گلدیران، ارزش‌های بسیاری را در حوزه اشتغال‌زایی و تولید رقم زده است. در این مصاحبه، با رویکرد مدیریتی ایشان بیشتر آشنا خواهیم شد.
پانزدهمین فروشگاه اختصاصی جی‌پلاس در مجتمع خلیج‌فارس واقع در سه‌راه امین حضور در روز چهارشنبه 5 خرداد، با حضور مدیران ارشد گلدیران افتتاح شد.
تندیس طلایی حمایت از مصرف‌کنندگان برای نهمین بار در دست شرکت مشتریان گلدیران قرار گرفت. در حاشیه این مراسم، معاون محترم وزیر از زیرساخت‌های شرکت مشتریان گلدیران بازدید کردند و با عملکرد شرکت مشتریان گلدیران، نحوه ارائه خدمات و ظرفیت‌های پاسخگویی به مشتریان گلدیران، از نزدیک آشنا شدند.
در فعالیت تازه مشترک بین جی‌پلاس و نماوا به ازای نصب اپلیکیشن نماوا روی تلویزیون‌های اسمارت سری L تعداد ۳۰۰۰۰ اشتراک رایگان شش ماهه نماوا به خریداران جی‌پلاس اهدا می شود.
​با شرکت در نظرسنجی برند محبوب من، به "جی‌پلاس" رای دهید و برند محبوب‌‌تان را انتخاب کنید.

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.