En    |                |    B2B    |    خرید از ما    |    محصولات

خبر


پس از انتشار نسخه اولیه استاندارد جدید فشرده‌سازی VVC، در اواخر سال ۲۰۲۰، زیرگروه ISO/IEC JTC 1/SC 29 که مسئولیت توسعه این استاندارد را برعهده داشت در فراخوانی از متخصصان ویدئو در کشورهای عضو این زیرگروه درخواست کرد که داوطلب انجام تست‌های اعتبارسنجی این کدک شوند.
مهدی فرجی مدیر عامل شرکت مشتریان گلدیران در گفتگو با خبرگزاری مهر عنوان کرد: تجربه گلدیران هم در بحث تولیدات و فروش و هم خدمات پس از فروش از حیث تجربه جهانی است. متن کامل این مصاحبه را می‌توانید در ادامه بخوانید.
تا 21 فروردین‌ 1400 می‌توانید در جشنواره قرن قهرمانی جی‌پلاس با خرید محصولات منتخب در جداول جشنواره، از تخفیف نقدی+ تا 20 میلیون تومان هدایای نقدی بهره‌مند شوید.
امروز به تاریخ 23 اسفند میزبان جناب آقای صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت به همراه جناب آقای افضلی رئیس سازمان صمت و جناب آقای خانپور مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین بودیم.
یکی از محصولات محبوب جی‌پلاس، موبایل‌های این برند ایرانی است که اکنون با دومدل X10 و P10 به بازار عرضه شده است. اطلاعات کامل این گوشی‌ها را می‌توانید از فروشگاه اینترنتی گلدیران پلاس ملاحظه بفرمایید.
​شرکت صنایع گلدیران در اولین نمایشگاه مجازی ایران، تجربه‌ای متفاوت را برای بازدیدکنندگان و دوست‌داران دنیای تکنولوژی رقم زده است.
به بهانه روز مهندس، نگاهی به فعالیت‌های شرکت صنایع مبتکران گلدیران انداختیم. مبتکران با تولید و تامین سیستم‌های تهویه مطبوع ساختمانی و نمایشگرهای تجاری، یکی از تیم‌های مهندسی و تخصصی شرکت گلدیران است. روز مهندس را به تمام مهندسان از جمله مهندسان مبتکران گلدیران تبریک می‌گوییم.
در سال جهش تولید ما تمرکزمان را بر روی تولیدات محصولات جی‌پلاس و توسعه سبد این برند گذاشتیم و تجارب جی‌پلاس با پشتوانه گرم گلدیران، این برند را در مسیر توسعه قرار داده است. گفتگوی کامل خبرگزاری مهر با جناب آقای کائینی مدیرعامل شرکت صنایع گلدیران را در ادامه می‌توانید بخوانید.
​گلدیران در دومین دوره برگزاری جشنواره ملی یکصد واحد مشتری مدار در مرکز همایش‌های بین المللی رایزن، براساس رای هیات داوران به دلیل توجه به مشتری مداری به‌عنوان یکی از صد سازمان برتر مشتری مدار در کشور انتخاب شد و لوح برتر این جشنواره را به خود اختصاص داد.

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.