خبر


تحریم و به دنبال آن استفاده نکردن از تکنولوژی روز دنیا از جمله‌ی مهم‌ترین معضلات صنعت لوازم خانگی‌ است که که مدیرعامل گلدیران درحاشیه‌ مراسم افتتاح خط تولید داکت اسپیلت جی‌پلاس در مصاحبه با خبرگزاری اقتصاد آنلاین به آن اشاره کرده است.
با توجه به نیاز ادارات و سازمان‌ها برای خرید لوازم مورد نیاز خود با قیمت و شرایط رقابتی، شرکت گلدیران واحد فروش سازمانی خود را راه‌اندازی نموده و در حال ارائه سرویس به سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهای بزرگ است تا بتوانند لوازم خانگی، تجهیزات صوتی و تصویری و سیستم‌های سرمایشی مورد نیاز خود را سریع‌تر و به صورت دست اول از شرکت تولید کننده تهیه کرده و از مزایای این سیستم برخوردار گردند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن 84738-021 تماس حاصل فرمایید.
ممانعت ورود برندهای خارجی، گرفتن حق انتخاب از مشتری است و علیرضا لاهیجانیان، معاونت کل بازاریابی گروه گلدیران در این خصوص اشاره می‌کند که ایزوله کردن خود و تاکید بیش از حد و غیر منطقی بر بومی‌سازی، کمکی به بازار داخلی نخواهد کرد و برای موفقیت نیز باید همگام با برندهای بین‌المللی حرکت کرد.
​ گلدیران و برند ایرانی جی‌پلاس موفق به دریافت تندیس طلایی برند محبوب از نگاه مشتریان شدند.
​در روز یکشنبه 17 مرداد، به مناسبت روز خبرنگار، مدیران ارشد گلدیران در کلاب‌هاوس جی‌تاک گردهم آمدند تا شنونده دل‌گفته‌های خبرنگاران در ارتباط با صنعت، باشند.​
گلدیران میزبان سه رویداد شامل برگزاری مراسم را‌ه‌ اندازی خط تولید داکت اسپلیت جی پلاس در قزوین، رونمایی از میز ساخت داخل ماشین لباسشویی جی پلاس و همچنین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان قزوین بود و تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان را از آن خود کرد.
به اطلاع کلیه متخصصین، فارغ التحصیلان و افراد جویای کار می رساند شرکت صنایع گلدیران با توجه به برنامه‌ریزی در راستای توسعه سرمایه انسانی خود، در نظر دارد تا در سال ۱۴۰۰ نسبت به جذب و استخدام از طریق بستر آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام نماید.
شرکت صنایع گلدیران در سومین جشنواره ملي حاتم، تنديس حمايت از توليد ملي را دريافت کرد. به گزارش روابط عمومي گروه توسعه گلدیران هشتمین گردهمايي بزرگ مسئولين دولت و مديران بنگاه هاي برتر اقتصاد ايران و سومین جشنواره حمايت از توليد ملی حاتم با حضور مقامات سازمان‌های دولتی و برخی فعالان اقتصادی، سه‌شنبه15 تیرماه 1400 در مرکز همايش‌های بين‌المللی صداوسيمای جمهوری اسلامی ايران برگزار شد و طی آن از برگزيدگان همايش تقدير گرديد.
صدای ما را از کارخانه‌های صنایع گلدیران می‌شنوید. این همان تصویری است که با هنر صنعتگری در حال توسعه و پیشرفت است. دهم تیرماه "روز ملی صنعت و معدن" را به تمام صنعتگران تبریک می‌گوییم.

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.