En       B2B  |  خرید از ما  |  محصولات  |  سهامداران

خبر


نام حسین تنهایی، با صفت پدر معنوی گلدیران در هم آمیخته شده است. مدیری همراه و همدل با اعضا که در تمام سال‌های فعالیت گلدیران، ارزش‌های بسیاری را در حوزه اشتغال‌زایی و تولید رقم زده است. در این مصاحبه، با رویکرد مدیریتی ایشان بیشتر آشنا خواهیم شد.
پانزدهمین فروشگاه اختصاصی جی‌پلاس در مجتمع خلیج‌فارس واقع در سه‌راه امین حضور در روز چهارشنبه 5 خرداد، با حضور مدیران ارشد گلدیران افتتاح شد.
تندیس طلایی حمایت از مصرف‌کنندگان برای نهمین بار در دست شرکت مشتریان گلدیران قرار گرفت. در حاشیه این مراسم، معاون محترم وزیر از زیرساخت‌های شرکت مشتریان گلدیران بازدید کردند و با عملکرد شرکت مشتریان گلدیران، نحوه ارائه خدمات و ظرفیت‌های پاسخگویی به مشتریان گلدیران، از نزدیک آشنا شدند.
در فعالیت تازه مشترک بین جی‌پلاس و نماوا به ازای نصب اپلیکیشن نماوا روی تلویزیون‌های اسمارت سری L تعداد ۳۰۰۰۰ اشتراک رایگان شش ماهه نماوا به خریداران جی‌پلاس اهدا می شود.
​با شرکت در نظرسنجی برند محبوب من، به "جی‌پلاس" رای دهید و برند محبوب‌‌تان را انتخاب کنید.
پس از انتشار نسخه اولیه استاندارد جدید فشرده‌سازی VVC، در اواخر سال ۲۰۲۰، زیرگروه ISO/IEC JTC 1/SC 29 که مسئولیت توسعه این استاندارد را برعهده داشت در فراخوانی از متخصصان ویدئو در کشورهای عضو این زیرگروه درخواست کرد که داوطلب انجام تست‌های اعتبارسنجی این کدک شوند.
مهدی فرجی مدیر عامل شرکت مشتریان گلدیران در گفتگو با خبرگزاری مهر عنوان کرد: تجربه گلدیران هم در بحث تولیدات و فروش و هم خدمات پس از فروش از حیث تجربه جهانی است. متن کامل این مصاحبه را می‌توانید در ادامه بخوانید.
تا 21 فروردین‌ 1400 می‌توانید در جشنواره قرن قهرمانی جی‌پلاس با خرید محصولات منتخب در جداول جشنواره، از تخفیف نقدی+ تا 20 میلیون تومان هدایای نقدی بهره‌مند شوید.
امروز به تاریخ 23 اسفند میزبان جناب آقای صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صمت به همراه جناب آقای افضلی رئیس سازمان صمت و جناب آقای خانپور مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین بودیم.

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.