En    |                |    B2B    |    خرید از ما    |    محصولات

خبر


ماشین‌لباسشویی‌های 10.5 کیلوگرمی جی‌پلاس با امکانات جدید و طراحی شیک و متفاوت به بازار عرضه شدند. دو مدل KD1049 و KD1048 در دو رنگ سفید و نقره‌ای با طرحی متفاوت و امکانات هوشمند از طریق مراکز فروش جی‌پلاس، قابل خریداری هستند.
اکران طرح معرفی قابلیت لانژری‌کر برای شستشوی لباس‌های بسیار حساس زنانه در ماشین‌لباسشویی‌های جی‌پلاس از چند روز گذشته در سراسر کشور آغاز شده است. این قابلیت برای مراقبت بهداشتی و سلامت این لباس‌ها طراحی و تعبیه شده است.
دیجیاتو: جی پلاس از برندهای نوظهور بازار ایران است که اولین بار در اواخر سال ۹۷ خبر از ورود به بازار ایران داد. در ابتدا صحبت از تولید تلویزیون بود اما به مرور کالاهای دیگری را هم به سبد محصولات خود اضافه کرد. تجهیزات کامپیوتر یکی از دسته‌بندی‌های این برند ایرانی است و یکی از محصولات جدید این دسته مانیتور گیمینگ GGM-K275FN است.
رکنا: بازار لوازم خانگی ایران در سال‌های اخیر روزهای پرفراز و نشیبی را سپری کرده است. در شرایطی که برندهای خارجی با اعمال فشار تحریم‌ها، خروج از بازار ایران را به‌اجبار پذیرفتند؛ این بازار با خلاهای بسیاری مواجه شد. اما از آن‌جایی که همیشه در پس محدودیت‌ها، فرصت‌های رشد می‌‎درخشند؛ سرانجام پس از گذشت چندماه، اخبار خوشی از این صنعت خاموش به گوش رسید.
آموزش نیروهای فروش پیش از لانچ هر محصول جدید، یکی از اولویت‌های گلدیران به‌شمار می‌آید. البته این روزها رعایت پروتکل‌های بهداشتی یکی از الزامات اساسی برگزاری این دوره‌های آموزشی است و بنابر نیاز، این آموزش‌ها به صورت آنلاین یا حضوری در تمام مناطق ایران، در حال برنامه‌ریزی و اجرا است.
خبر خوش برای آن دسته از مشتریانی که به دنبال خریدی مطمئن و آنلاین می‌گردند. فروشگاه اینترنتی گلدیران پلاس، در بستری مناسب و امن، تخفیف ویژه بر روی برخی کالاهای دیجیتال قرار داده است. کافی است سری به آدرس www.goldiranplus.ir بزنید و محصول موردنظرتان را با قیمت ویژه، خریداری کنید.
ماهنامه تجارت طلایی گفتگویی را با "علیرضا لاهیجانیان معاونت بازاریابی گلدیران" برای آشنایی بیشتر درباره فعالیت‌های گلدیران و جی‌پلاس داشته که در ادامه، متن کامل این مصاحبه را باهم می‌خوانیم.
در شرایطی که کرونا در روزمره ما شکل تازه‌ای به خود گرفته و با شیوه‌های تعامل با آن بیشتر عادت کرده ‎ایم؛ دورکاری راه‌حلی است که همراه سلامتی پرسنل در بسیاری از شرکت‌ها از جمله گلدیران شده است. در ادامه مصاحبه آدیلار با جناب آقای جوان معاونت منابع انسانی گروه گلدیران با موضوع نیروی انسانی در شرایط تحریم و دورکاری را باهم مرور خواهیم کرد.
به‌نقل از ​امیرعباس کائینی/ مدیرعامل شرکت صنایع گلدیران: بازار لوازم خانگی ایران در سال گذشته روزهای پرفراز و نشیبی را سپری کرده است. اما در شرایطی که با خروج برندهای خارجی از کشور، چراغ این صنعت رو به خاموشی می‌رفت؛ ما در گلدیران تسلیم نشدیم و همراه با سایر برندها تلاش کردیم جان تازه‌ای به این صنعت، ببخشیم.

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.