خبر


بیست و یکمین نمایشگاه لوازم خانگی تهران با حضور برترین برندهای این صنعت در آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار شد و گلدیران نیز با برند انحصاری خود "جی‌پلاس" حضوری قدرتمندانه داشت.
بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی (HAMex) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صنعت لوازم خانگی کشور از سوی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران از ۲۷ تا ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ در فضای باز سالن ۳۵ نمایشگاه بین‌المللی تهران در بیستمین نمایشگاه‌ بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حضور دارد.
​کارخانه سیرجان شرکت صنایع گلدیران به مناسبت روز استاندارد، لوح افتخار و تندیس طلایی تولیدی نمونه را از دست استاندار و رئیس کل استاندارد استان کرمان دریافت کرد.
از زمان ورود گوشی‌های جی‌پلاس به ایران، ویژگی‌هایی نظیر طراحی زیبا، قیمت به‌صرفه، گارانتی معتبر و کیفیت قابل توجه باعث شده است تا مورد استقبال کاربران قرار بگیرد و بسیار زود جای خود را در بازار موبایل ایران باز کند و این مهم در حالی اتفاق افتاد که رقبای بنام بین المللی در مارکت ایران حضور فعال داشته و دارند.
​​آزمایشگاه تجهیزات لوازم خانگی گلدیران در دانشگاه فنی انقلاب تهران افتتاح شد. این آزمایشگاه با هدف انتقال دانش تخصصی به دانشجویان و پرورش نیروهای کار ماهر با همکاری گلدیران و دانشگاه، راه‌اندازی شده است.​​​​
تحریم و به دنبال آن استفاده نکردن از تکنولوژی روز دنیا از جمله‌ی مهم‌ترین معضلات صنعت لوازم خانگی‌ است که که مدیرعامل گلدیران درحاشیه‌ مراسم افتتاح خط تولید داکت اسپیلت جی‌پلاس در مصاحبه با خبرگزاری اقتصاد آنلاین به آن اشاره کرده است.
با توجه به نیاز ادارات و سازمان‌ها برای خرید لوازم مورد نیاز خود با قیمت و شرایط رقابتی، شرکت گلدیران واحد فروش سازمانی خود را راه‌اندازی نموده و در حال ارائه سرویس به سازمان‌ها و کسب‌و‌کارهای بزرگ است تا بتوانند لوازم خانگی، تجهیزات صوتی و تصویری و سیستم‌های سرمایشی مورد نیاز خود را سریع‌تر و به صورت دست اول از شرکت تولید کننده تهیه کرده و از مزایای این سیستم برخوردار گردند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن 84738-021 تماس حاصل فرمایید.
ممانعت ورود برندهای خارجی، گرفتن حق انتخاب از مشتری است و علیرضا لاهیجانیان، معاونت کل بازاریابی گروه گلدیران در این خصوص اشاره می‌کند که ایزوله کردن خود و تاکید بیش از حد و غیر منطقی بر بومی‌سازی، کمکی به بازار داخلی نخواهد کرد و برای موفقیت نیز باید همگام با برندهای بین‌المللی حرکت کرد.

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.

login