خبر


با نزدیک شدن نوروز و فصل نو شدن و تب و تاب ایجاد تغییرات در خانه، جی‌پلاس نوید جشنواره نوروزی محصولات خود را می‌دهد.
در روز دوشنبه 16 اسفندماه، جمعی از مدیران ارشد شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران میزبان 70 نماینده فروش و خدمات شرکت در محل سالن همایش‌های هتل بزرگ ارم بودند.
ششمین دوره المپیاد مهارت‌های فنی خدمات گلدیران، با حضور تکنسین‌های برگزیده از سرتاسر ایران، در روزهای هشتم و نهم آذر ماه 1400، برگزار شد.
بیست و یکمین نمایشگاه لوازم خانگی تهران با حضور برترین برندهای این صنعت در آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار شد و گلدیران نیز با برند انحصاری خود "جی‌پلاس" حضوری قدرتمندانه داشت.
بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی (HAMex) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد صنعت لوازم خانگی کشور از سوی انجمن صنایع لوازم خانگی ایران
شرکت مهندسی و مشاوره صنایع مبتکران گلدیران از ۲۷ تا ۳۰ مهرماه ۱۴۰۰ در فضای باز سالن ۳۵ نمایشگاه بین‌المللی تهران در بیستمین نمایشگاه‌ بین‌المللی تاسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی حضور دارد.
​کارخانه سیرجان شرکت صنایع گلدیران به مناسبت روز استاندارد، لوح افتخار و تندیس طلایی تولیدی نمونه را از دست استاندار و رئیس کل استاندارد استان کرمان دریافت کرد.
از زمان ورود گوشی‌های جی‌پلاس به ایران، ویژگی‌هایی نظیر طراحی زیبا، قیمت به‌صرفه، گارانتی معتبر و کیفیت قابل توجه باعث شده است تا مورد استقبال کاربران قرار بگیرد و بسیار زود جای خود را در بازار موبایل ایران باز کند و این مهم در حالی اتفاق افتاد که رقبای بنام بین المللی در مارکت ایران حضور فعال داشته و دارند.

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.

login