خبر


مراسم بزرگداشت روز گلدیران با حضور نمایندگان فروش محصولات لوازم خانگی جی‌پلاس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی گلدیران، مراسم بزرگداشت روز گلدیران همزمان با رونمایی سه محصول جدید برند جی‌پلاس بیستم خرداد ماه همزمان با روز گلدیران به میزبانی کارخانه کاسپین گلدیران برگزار شد.
برگزاری قرعه‌کشی جشنواره روی خوش بهار جی‌پلاس / سکه‌های طلا به برندگان خوش‌شانس رسیدند. برندگان جشنواره «روی خوش بهار» جی‌پلاس مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی گلدیران؛ مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع گلدیران با مشارکت ۷۵درصد از سهامداران روز دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 رسمیت یافته و برگزار شده است.
مصاحبه تصویری دکتر زمانی
دنیای اقتصاد : تولید، به دلیل موانع متعدد در ایران، تبدیل به کار سخت و پر‌زحمتی شده است. بنگاه‌ها و صنایع تولیدی البته همزمان برای فروش کالاهای خود در بازارهای داخلی و خارجی با چالش‌های زیادی مواجه هستند که صنایع تولید لوازم خانگی نیز مانند سایر صنایع از مدت‌ها پیش با این معضل مواجه بوده‌اند. در این بین صادرات این حوزه همچنان ناچیز است. نایب رئیس هیات مدیره گروه گلدیران و یکی از کارشناسان و فعالان تولید لوازم خانگی در گفت‌وگو با روزنامه «دنیای‌اقتصاد» تاکید کرده کلید بازگشایی قفل صادرات در یکی از وزارتخانه‌های کشور است.
بدینوسیله از آن دسته از سهامداران محترمی که به دلیل تکمیل نبودن اطلاعات سجامی موفق به دریافت سود نشده اند دعوت می شود که با در دست داشتن مدارک ذیل با مراجعه به شعب بانک ملت سراسر کشور نسبت به دریافت سود نقدی سال مالی منتهی به 10/10/1401 صنایع گلدیران (شماره پردازش 117 کد مشتری خاص 886) اقدام فرمایند
نشست خبری رونمایی از آخرین دستاوردهای محصولات شرکت صنایع گلدیران روز گذشته در محل سالن همایشات این شرکت برگزار شد. شرکت صنایع گلدیران یکی از شرکت های بزرگ تولیدکننده لوازم خانگی در کشور است، در یک برنامه با حضور مدیران این شرکت و خبرنگاران رسانه های مختلف، جدیدترین محصولات خود را معرفی کرد.
با تصمیم گیری در خصوص اعضای هیات مدیره ؛مجمع عمومی شرکت صنایع گلدیران برگزار شد به گزارش پایگاه خبری اقتصادآرا ،مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت صنایع گلدیران ( سهامی عام ) بر اساس اعلام و دعوت قبلی ،از طریق جراید رسمی ، کدال و اطلاع رسانی به همه سهامداران ، در روز سه شنبه مورخ 21/09/1402 راس ساعت 14:00 در محل مرکز همایشهای سازمان مدیریت صنعتی به ریاست دکتر زمانی مدیر اجرایی گروه گلدیران برگزار گردید
مدیرعامل شرکت تولیدی صنایع گلدیران گفت : "شرکت تولیدی صنایع گلدیران (سهامی عام) از ابتدا به دنبال تکنولوژی و دانش ساخت محصولات با کیفیت بوده است، ال جی از دیرباز در سطح جهانی جز برترین ها بود و بنابراین ما تلاش کردیم که با همکاری با ال جی و انتقال دانش فنی و تکنولوژی آنها، در نهایت به تولید ملی برسیم.

© Copyright © 2022 Goldiran Co.All Rights Reserved.

login