ارائه راه‌حل‌های تجاری و محصولات مورد نیاز سازمان‌ها در جهت کمک به پیشبرد صنعت و رونق بیشتر کسب و کارها در ایران، یکی از مهمترین اهداف مجموعه گلدیران می‌باشد. دپارتمان فروش تجاری B2B با نگرشی حرفه‌ای، ناشی از تجربه سال‌ها کار با سازمان‌های مختلف دولتی و خصوصی در گلدیران بصورت شاخه‌ای مستقل عمل می‌کند.

این دپارتمان در دو گروه محصولی مجزا تقسیم‌بندی می‌گردد:

 مهندسی و مشاوره سیستم‌های تهویه صنعتی

 نمایشگرهای تجاری

مهندسی و مشاوره سیستم‌های صنعتی

 

گلدیران در حوزه ارائه خدمات و تجهـیزات در بخش سیستم‌های تهویه هوای صنعتی HVAC همواره پیشرو بوده است. به جهت حفظ این موقعیت، تمرکز بیشـتر بر بازار، پیشنهاد راه حل‌های بهینه مهـندسی و ارائه خدمات پس از فروش ویژه، واحد سیستم‌های تهویه صنعتی در سال ۲۰۰۵ ایجاد شد و از آن سال تاکنـون با رشـدی خیره کننده، موفـق شده تا پـروژه‌های بسـیار بزرگی از جمله ساختمان‌های عظیم مسکونی، مجتمع‌های مدرن تجاری، هتل‌های بزرگ، بیمارستان‌ها و کارخانه‌های فراوانی را در سراسر کشور تجهیز و راه‌اندازی کند.

هم اکنون واحد مهندسی و مشاوره سیستم‌های تهویه صنعتی، گزینه اول هر پروژه‌ی ساختمانی به شمار می‌رود، روابط عمیق و پایداری با بسیاری از شرکت‌های عمرانی و معماران معتبر برقرار کرده است، سبد محصولات کاملی از برندهای معتبر در حوزه HVAC مانند انواع چیلر، (Screw, Scroll, Absorption, Centrifugal,…) و سیستم‌های Ducted دارد و خدمات پس از فروش را با استانداردهای جهانی عرضه می‌کند.

پروژه ها


نمایشگرهای تجاری

 

نمایشگر تجاری اصولا ساختاری کاملاً متفاوت با نمایشگرهای خانگی دارند. این نمایشگرها می توانند به صورت عمودی و افقی نصب گردند و قابلیت استفاده به صورت ۲۴ ساعت در ۷ روز هفته را دارا هستند. شاخص ارزیابی نور این دسته از محصولات، نیت و واحد شمارش آن، کندل بر متر مربع است. (به عنوان مثال: وضوح تصویر برخی از نمایشگرها Nit Cdmi 500 است) 

محصولات نمایشگرهای تجاری به سه دسته تقسیم می‌شوند که عموما در مکان‌های مانند مراکز پایش تصویر (اتاق‌های ناک یا مانینورینگ)، موسسات آموزشی، شعب بانک‌ها، صرافی‌ها، مراکز تجاری اداری، مراکز خرید و تفریحی، برند شاپ‌ها و صنعت ریتیل، فود‌کورت‌ها، کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌های لوکس، هتل‌ها و بیمارستان‌ها، موزه‌ها و مراکز گردشگری، فرودگاه‌ها، مترو، ترمینال‌های مسافربری، آژانس‌های هواپیمایی، تجهیزات تصویری مراکز و ساختمان‌های اداری، مراکز اوراق بهادار و بورس و کلیه ارگان‌های خصوصی و دولتی که قابلیت نصب نمایشگر در آنها وجود دارد، استفاده می‌شوند.

پروژه ها


© Copyright © 2022 Goldiran Co.All Rights Reserved.

login