مسئولیت‌های اجتماعی

 

 

گلدیران در طول سال‌ها فعالیت، اثری ملی از نوع کارآفرینی را برای نیروهای فعال و مشاغل مختلف به ارمغان آورده است. اما همواره یکی از بزرگترین مسئولیت اجتماعی ما، نگه‌داشت خانواده ارزشمندی است که سرمایه کم‌یاب، گلدیران تلقی می‌شوند. خانواده‌ای که موفقیت امروزمان را مرهون زحمات بی‌دریغشان هستیم. به منظور توسعه ارزش‌های گلدیران، در نقطه‌ای که امروز ایستاده‌ایم، حافظ منافع این خانواده هستیم و در هرشرایطی کنارشان ایستاده‌ایم.


کرونا را شکست می‌دهیم

 

کمپین فرشتگان زمینی با هدف قدردانی از کادر زحمتکش درمان در فرمت رسانه محیطی و تیزر تلویزیونی از اسفندماه 98 تا اوایل اردیبهشت 99 در معرض نمایش قرار گرفت. در این کمپین که با پیام در خانه ماندن و حفظ سلامتی خود و دیگران طراحی شده بود، از کادر درمان (فرشتگان زمینی) و تلاش بی‌وقفه‌شان در مهار بیماری کرونا، تشکر ویژه شد. فرشتگان زمینی واژه‌ای بود که در قبال صبوری و مقاومت کادر درمان و همراهی خانواده‌‌شان به این عزیزان نسبت داده شد. برای مواجهه با روزهای سختی که مردم جهان با این بیماری دست‌وپنجه نرم می‌کنند؛ حضور حمایت‌کننده این فرشتگان با هیچ‌واژه‌ای قابل توصیف نخواهد بود. با تمام این تفاسیر، گلدیران تلاش کرد جهت بهبود روحیه جمعی و دلگرمی برای خانواده‌های ایرانی اثری هرچند کوچک را از خود به‌جای بگذارد.


گلدکیدز، پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت گلدیران و ال‌جی با همکاری موسسه نیکوکاری مهرآفرین در زمینه کشف، حمایت و پرورش استعدادهای کودکان ایران است. دنیای زیبای کودکان و نوجوانان با حمایت مادی و معنوی گلدیران به فضایی متفاوت تبدیل خواهد شد.

"دنیـای زیبـای کودکان و نـوجوانان به حمایـت نیـاز دارد."

کشف و حمایت کودکان مستعد در زمینه‌های مختلف برنامه‌ای جدید و خلاقانه است. رسالت ما کشف، حمایت و پرورش استعدادهای ذاتی کودکان ۶ تا ۱۶ سال ایران زمین است.

طرح شکوفایی گوهر و کیمیای درونی هر کودک پاسخ به مسئولیت اجتماعی سازمان است.


خیریه پیام امید

 

موسسه خیریه پیام امید، به عنوان یک سازمان مردم نهاد، با اهداف فعالیت‌های خیرخواهانه اجتماعی وانسان‌دوستانه، کمک‌رسانی به محرومین و گسترش فرهنگ کمک به هم‌نوع در میان جوانان تشکیل شده است.

"پیام من امید به تو"

جهت نیل به این اهداف، گلدیران با همکاری موسسه پیام امید و تحت پوشش قراردادن خانواده‌های بی‌سرپرست در حوزه اشتغال‌زایی و برگزاری بازارچه خیریه، خدمت‌رسانی می‌نماید.

© Copyright © 2022 Goldiran Co.All Rights Reserved.

login