En    |                |    B2B    |    خرید از ما    |    محصولات


استخدام در گلدیران

 

گلدیران، خانه پویای نیروی کاری است که حرفه‌ای‌گرایی و تخصص را مهم تلقی می‌کنند و می‌خواهند اثری موفق ازخود به‌جای بگذارند. تعامل یک اصل مهم برای گلدیرانی‌هاست . به محض ورود در گلدیران در یک جلسه کاری یا یک گفتگوی ساده با مدیرتان با فرهنگ تعامل در کار به سبک گلدیران بیشتر آشنا خواهید شد.

به خانواده گلدیران بپیوندید

 

در گلدیران باهم تجربه می‌کنیم؛ می‌آموزیم و در محیطی متفاوت ارزش‌های متمایزی را خلق می‌کنیم. اگر شماهم به حرفه‌ای گرایی، رشد و توسعه علاقه‌مندید؛ خوشحال می‌شویم شما را در جمع گلدیران ملاقات کنیم.

 

مناقصه و مزایده

 

از شما تامین‌کنندگان و عرضه‌کنندگان عزیز دعوت می‌کنیم در صورت تمایل، با مشاهده و بررسی مناقصه‌ها و مزایده‌های گلدیران، همکاری برد-بردی را با ما آغاز نمایید. برای شروع این همکاری می‌توانید لیست مناقصات ما را ملاحظه نمایید و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید. در صورت تمایل به شرکت در هریک از مناقصه/ مزایده ها، فرم زیر را تکمیل و از طریق آدرس ایمیل Bidding@Goldiran.Ir برای ما ارسال کنید.

 

تامین کنندگان

 

ما در یک چشم انداز میان مدت، در جهت حمایت از کسب‌وکارهای داخلی، مایلیم که بخش عمده‌ای از قطعات محصولات، مواد مصرفی و خدمات مورد نیاز گلدیران را از تامین‌کنندگان برتر داخلی تهیه کنیم. اگر شما یک شرکت، کارخانه، کارگاه و یا شخص حقیقی هستید و می‌توانید خدمات و کالاهای باکیفیتی را به ما عرضه نمایید، خوشحال می‌شویم شما را در جمع تامین‌کنندگان گلدیران ملاقات کنیم. کافیست فرم مربوطه را تکمیل و به آدرس ایمیل Procurement@Goldiran.Ir ارسال کنید. ما در کوتاه‎‌ترین زمان ممکن با شما در ارتباط خواهیم بود.

 

© Copyright © 2019 Goldiran Co.All Rights Reserved.