فنی و مهندسی

 

واحد مهنـدسی و مشاوره سیستم‌های تهویه مطبوع صنعتی مبتکران گلدیران با بهره‌مندی از مهنـدسین متخـصص در زمینـه طراحی، مهنـدسی و مـشاوره سیستم‌های تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمان در راستای ارائه خدمات مهندسی بهینه به مشتریان فعالیت دارد.

از جمله فعالیت‌های این واحد به شرح ذیل می‌باشد:

  ارائه پیشنهاد فنی و طرح توجیهی جهت انتخاب بهینه‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع ساختمان

 مشاوره و طراحی تاسیسات مکانیکی ساختمان 

 برگزاری دوره‌های آموزشی سیستم‌های تهویه مطبوع با همکاری دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیر

 

 

گارانتی

 

اگر در نظر دارید از تاریخ پایان ضمانت دستگاه خود مطلع شوید یا از خدمات گارانتی دستگاه استفاده کنید، با واحد امورمشتریان سیستم‌های تهویه صنعتی گلدیران ارتباط برقرار نمائید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

 

سرویس و نگهداری

 

به مجـموعه فعـالیت‌هایی که سبـب افزایش عمر مفید تجهیـزات، کاهش مصـرف قطـعات یدکی و انـرژی شده و بازده عملی تجهیزات را افزایـش می‌دهد سرویس و نگهداری گفتـه می‌شود.

بیشتر دستگاه‌هایی که امروزه به نحوی در امور تولیدی، خدماتی، تاسیساتی و سایر موارد به کار گرفته می‌شود در زمان‌هایی از دوره عمر عملیاتی خود، دچار افت راندمان می‌شوند و در نتیجه به فعالیت‌های نگهداری و سرویس و تعمیرات نیازمند می‌شوند. لذا با برنـامه‌ریزی دقیق و سرویس و نگهداری مستـمر می‌توان همیشه با بالاترین راندمان از تجهیزات استفاده بهینه نمود.

 

از مزایای اجرای سیستم سرویس و نگهداری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 دستگاه‌هایی که به طور منظم و صحیح مورد سرویس و نگهداری قرار می‌گیرند کمتر خراب می‌شوند.

 نگهداری و تعمیرات ساده و منظم، نسبت به نگهداری و تعمیرات نامنظم و خاص، کم‌هزینه‌تر و و باعث کاهش توقف عملکرد دستگاه‌ها می‌شود.

 میزان بازدهی، کیفیت عملکرد و کارائی دستگاه‌ها به وسیله انجام سرویس و تنظیمات منظم و برنامه‌ریزی شده، افزایش می‌یابد.

 

در راستای بهینه‌سازی عملکرد دستگاه‌ها و تجهیزات کولرهای گازی واحد مهندسی و مشاوره سیستم‌های تهویه صنعتی گلدیران آمادگی خود را جهت بازدید اولیه از سیستم‌های کولرهای گازی و عقد قرارداد سرویس و نگهداری اعلام می‌دارد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد امور مشتریان سیستم های تهویه صنعتی گلدیران از طریق شماره تماس ۲۳۰۰۸-۰۲۱ یا تکمیل فرم درخواست با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

© Copyright © 2022 Goldiran Co.All Rights Reserved.

login