نمایشگرهای تجاری

 

دپارتمان فروش نمایشگرهای تجاری و صنعتی گلدیران (B2B) با تکیه بر تجارب ارزشمند در بازار ایران و همکاری حرفه‌ای با کمپانی‌های بزرگ و مطرح جهانی در سالیان گذشته با ارائه محصولات و راهکارهای تجاری و صنعتی نیاز بازار کشور را  تامین و سعی در ارتقای سطح تجهیزات تبلیغاتی و صنعتی در پروژه‌های متعدد با برترین خدمات پس از فروش نموده است.

امروزه با توجه به شرایط تحریم و باوجود موانع موجود، دپارتمان فروش نمایشگرهای تجاری با تکیه بر دانش فنی و پشتوانه‌ی هلدینگ گلدیران همچنان در راستای ارائه راهکارهای تجاری و صنعتی با برند ایرانی و انحصاری جی‌پلاس با رویکردی حرفه‌ای اقدام نموده و آماده‌ی عقد تفاهم‌نامه‌های همکاری و توسعه کسب‌وکارهای تجاری و صنعتی در زمینه ارائه راهکارهای ویدیووال، دیجیتال ساینج و راهکار IPTV  است.

راهکارهای ارائه شده بصورت بسته‌های کامل جهت اجرای صفر تا صد درصد پروژه در حوزه‌های سخت‌افزار و نرم‌افزارهای مربوطه بوده و تا ارضای نیاز مشتری و رسیدن به هدف مورد نظر ایشان این دپارتمان مشاوره‌های لازم و تامین کالا را بعهده می‌گیرد.

برخی از خدمات تخصصی قابل ارائه توسط دپارتمانB2B گلدیران به شرح زیر است:

 جانمایی و لکه‌گذاری‌های متناسب با محل پروژه

 مشاوره و بازدید حضوری

 ارائه رندرهای گرافیکی

 مشاوره‌های فنی گروه مهندسی سازه و اجرای استراکچرهای حرفه‌ای

 معرفی رفرنس‌های قابل بازدید و اجرا شده (در راستای درک بهتر و بیشتر مشتریان نسبت به پروژه)

 مشاوره در امور قراردادها و توصیه‌های مالی حین قرارداد

 مشاوره و اجرای زیرساخت های شبکه

شایان ذکر است یکی از دغدغه‌های مشتریان B2B  پس از خرید، نصب و راه‌اندازی و ارائه خدمات پس از فروش نمایشگرهای صنعتی است. دپارتمان تجاری برای این امر دارای تیمی باتجربه و آماده ارائه خدمات ۲۴ ساعته (حتی ایام تعطیل) در سرتاسر ایران است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی ذیل یا تکمیل فرم درخواست با ما در ارتباط باشید.

 

© Copyright © 2022 Goldiran Co.All Rights Reserved.

login