روابط عمومی گلدیران: شرکت صنایع گلدیران برای دومین سال متوالی موفق به دریافت تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان شد.

 

 

به گزارش دریافتی، پانزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با حضور و سخنرانی مهندس نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت،حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی،مجتبی خسروتاج قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمود نوابی رئیس سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد، جمعی از مقامات دولتی و نمایندگان شرکت‌های منتخب در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد.

در جریان این همایش جناب مهندس خزاعی به نمایندگی از شرکت صنایع گلدیران، لوح و تندیس طلایی مراسم را از دست جناب مهندس نعمت‌زاده،‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.

 

 

اما، پیش از آن، مهندس نعمت زاده طی سخنانی در جمع مدعوین به کیفیت برند اشاره کرده و گفت: تنها راه ما برای پیوستن به اقتصاد جهانی، راه انداختن چرخ های تولید کشور  با استفاده از تجربیات جهانی و افزایش کیفیت تولیدات است. وی افزود: در دنیای رقابتی امروز نمی توان تولید را بدون توجه به ذائقه مصرف کنندگان و رعایت خواست‌ها و نیازهای آنان به جایگاهی رساند. بنابراین  توجه به حقوق مصرف کننده جزیی لاینفک از بخش تولید به شمار می رود و به عبارتی، تولید بدون مصرف هنوز کامل نیست.

 

 

لازم به ذکر است، هدف از انتخاب روز نهم اسفند به عنوان روز ملی حمایت زا حقوق مصرف‌کنندگان کمک به ایجاد رقابتی سالم و تشویق واحدهای تولیدی و خدماتی در جهت حمایت موثرتر از حقوق مصرف‌کنندگان و آگاه‌سازی مصرف‌کننده نسبت به حقوق خود و چگونگی دست‌یابی به آن است.