تعداد بازدید : 698
ماه رمضان با سولاردام ال‌جی
پخت با سولاردام فرصتی است تا سفره افطار را به اتفاقی هیجان‌انگیز با انواع دسرها، پیش‌غذاها و غذاهای اصلی تبدیل کنیم.

نشستن کنار سفره مهربانی را به لحظاتی لذت‌بخش تبدیل کنیم.

ماه مبارک رمضان فرا رسیده است و بانوان مسلمان با شرایط ویژه‌ای روبرو شده‌اند. تهیه غذا با دهان روزه و جلب رضایت خانواده موضوع مهمی است. دوست داریم طبخ غذا آسان باشد، وقت کمتری از ما بگیرد، از سلامت غذاها و تازگی‌شان مطمئن باشیم و تنوع غذایی... و صد البته دلمان می‌خواهد سفره افطاری را نیز برای عزیزانمان رنگین بچینیم و کمی هم مراقب هزینه‌ها باشیم.

 

ماه روزه، ماه دعا و نزدیکی با خدا فرصت بزرگی است تا زمان بیشتری را برای امور معنوی و جذب برکات آسمانی صرف کنیم، اما در این میان کودکان هم هستند که باید به نیازهایشان توجه داشته باشیم و وعده‌های مناسب و سرشار از مواد مغذی برایشان تهیه کنیم.

چالش‌های یک همسر دلسوز،‌ یک مادر مهربان و یک کدبانوی نمونه همواره مسائلی بوده‌اند که شرکت‌های ال‌جی و گلدیران به آن‌ها اندیشیده و خود را متعهد دانسته‌اند تا با عرضه محصولات جدید و فناورانه نیازهای بانوان را برآورده کنند و طعم یک زندگی دلچسب و پرآرامش را برایشان به ارمغان آورند.

 

مایکروویو‌های سولاردام ال‌جی با چنین هدفی در بازار ایران عرضه و با پشتیبانی شرکت مشتریان گلدیران تضمین شده‌اند. چندین گزینه متنوع پخت شامل مایکرو،‌ گریل ذغالی، کانوکشن و فر نوری به همراه برنامه‌های پخت متنوع ایرانی، سولاردام را به محصولی ایده‌ال برای آشپزخانه‌ها تبدیل کرده است.

 

پخت با سولاردام فرصتی است تا سفره افطار را به اتفاقی هیجان‌انگیز با انواع دسرها، پیش‌غذاها و غذاهای اصلی تبدیل کنیم. رنگین‌کمانی از مواد طبخ شده طبیعی و سالم که در زمانی کوتاه آماده شده و کدبانوی ایرانی با افتخار می‌تواند در کنار آن، لذت روزی حلال را با معنویت دعای افطار تجربه کند.

 

نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
alirezaakbari  | ۱۳۹۵ جمعه ۴ تير
0
0
پاسخ
very good
captcha
نظر شما :
captcha