تعداد بازدید : 421
طرح تجهیز موسسات خیریه حامی کودکان در ماه مبارک رمضان
در این طرح که از 18 خرداد تا 20 تیر 1395 برقرار خواهد بود، اعضای باشگاه روی خوش زندگی می توانند در صورت تمایل به مشارکت، میزان دلخواهی از اعتبار موجود در کارت خود را جهت تجهیز موسسات خیریه حامی کودکان اهداء نمایند.

به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، باشگاه روی خوش زندگی در نظر دارد با همکاری اعضاء، "طرح تجهیز موسسات خیریه حامی کودکان" را اجرایی نماید.

 

در این طرح که از 18 خرداد تا 20 تیر 1395 برقرار خواهد بود، اعضای باشگاه می توانند در صورت تمایل به مشارکت، میزان دلخواهی از اعتبار موجود در کارت خود را اهداء نمایند. پس از پایان این مدت، مجموع اعتبارات اهدایی محاسبه و جزئیات محصولات اهدایی و موسسه خیریه دریافت کننده هدایا از طریق وب سایت باشگاه اعلام خواهد شد.

 

لازم به ذکر است که این، دومین طرح تجهیز موسسات خیریه است که بر اساس آن ها و با مشارکت اعضاء، این موسسات تجهیز خواهند شد. پیش از این، طرح مشابهی به مناسبت هفته بیماری های خاص اجرایی گردید که طی آن، تعداد ده دستگاه تصفیه کننده هوا به موسسه خیریه بهنام دهش پور اهداء شد. (مشاهده جزئیات بیشتر)

 

منبع تصویر: Yandex

نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
کامران  | ۱۳۹۵ دوشنبه ۳۱ خرداد
0
0
پاسخ
با احترام خواهشمند است طریقه شرکت در طرح تجهیز موسسات خیریه حامی کودکان را اطلاع رسانی نموده تا بتوانیم دراین امر خداپسندانه شرکت نماییم 0 با تشکر
captcha
نظر شما :
captcha