تعداد بازدید : 1526
انقلاب OLED در عصر دیرین دیرین رخ داد!
در جدیدترین قسمت دیرین دیرین با نام «محو در افق»، تلویزیون OLED ال جی وارد داستان شده تا ماجرای بزرگترین انقلاب صنعت تلویزیون در دهه دوم قرن بیستم را اختراع نمایشگرهای OLED ال جی معرفی کند،

مشارکت تبلیغاتی در انیمیشن های طنزآلود «دیرین دیرین» تبلیغاتی پارتیزانی از نوع خالص آن است . مسئله ای ساده، اما بسیار مهم در قلب هر داستان می نشیند و شخصیتهای فکاهی درگیر آن شده، لبخند را بر لب ما می آورند و ذهنمان را متوجه صراحت آن مفهوم ساده می کنند.

در جدیدترین قسمت دیرین دیرین با نام «محو در افق»، تلویزیون OLED ال جی وارد داستان شده تا ماجرای بزرگترین انقلاب صنعت تلویزیون در دهه دوم قرن بیستم را اختراع نمایشگرهای OLED ال جی معرفی کند، به مصرف کم انرژی آن اشاره کرده و تمایز OLED با تلویزیون منحنی را بیان نماید.

دوستان علاقمند به تماشای انیمیشن «محو در افق» می توانند فایل پیوست را دانلود کرده یا به کانال تلگرامی دیرین دیرین (@dirindirin و https://telegram.me/dirindirin) مراجعه کنند. البته پیشنهاد ما عضویت در کانال است تا مستقیم وارد عصر دیرین دیرین شوید و از تماشای انیمیشن های جذاب آن لذت ببرید. توصیه می شود این نوآوری تبلیغاتی را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 

 

نظر شما :
captcha