تعداد بازدید : 1893
برنده ماه عسل رویایی به مالدیو شناخته شد
در این جشنواره که با استقبال فراتر از انتظار اعضاء باشگاه روبرو شد، بسته به سطح عضویت و میزان خرید ایشان، اعتبار خرید مجدد تا بیش از 1.700.000 (یک میلیون و هفتصد هزار) تومان تدارک دیده شده بود.
 
جشنواره ازدواج ویژه اعضاء باشگاه مشتریان ال‌جی- گلدیران (روی خوش زندگی) با معرفی آقای فرهاد وارث به عنوان برنده سفر رویایی ماه عسل به مالدیو به کار خود پایان داد.
 
در این جشنواره که با استقبال فراتر از انتظار اعضاء باشگاه روبرو شد، بسته به سطح عضویت و میزان خرید ایشان، اعتبار خرید مجدد تا بیش از 1.700.000 (یک میلیون و هفتصد هزار) تومان تدارک دیده شده بود. همچنین، به عنوان جایزه ویژه، جناب آقای وارث، خریدار یک دستگاه OLED و یک دستگاه سینمای خانگی به اتفاق همسرشان برنده سفر به کشور رویایی مالدیو شدند.
 
باشگاه روی خوش زندگی با تامین تسهیلات و خدمات ارزشمند تلاش دارد فرصت های دلپذیری را برای اعضاء مهیا نماید تا در تمام لحظات خوب و آرامش بخش زندگی، شرکت های ال‌جی و گلدیران را همراه خود ببینند.
 
برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا به وب سایت باشگاه به آدرس WWW.LGVIPCLUB.IR مراجعه و یا با خط ویژه باشگاه، 84734 تماس حاصل نمایید.
 
نظر شما :
captcha