تعداد بازدید : 4845
ابتکار برای زندگی بهتر!
در نمایشگاه IFA 2015 مدیر عامل و مدیران فروش دفتر ال جی الکترونیکس در ایران به همراه جناب آقایان مجید معینی، مدیرعامل شرکت نوین گلدیران، و مجید زاهدی، مدیریت فروش محصولات شرکت نوین گلدیران، حضور داشتند و از نزدیک رقابت شرکت های بزرگ بین المللی در عرصه تکنولوژی های صوتی و تصویری نوین جهان را به نظاره نشستند.

در نمایشگاه IFA 2015 شرکت ال‌جی با نمایش محصولاتی جدید و پیشرفته، بار دیگر پیشگامی خود در بازار جهانی را به اثبات رساند.

 

یکی از مقامات رسمی ال‌جی در جریان افتتاحیه نمایشگاه گفت: برنامه شرکت ما افزایش پنج برابری فروش تلویزیون‌های OLED ال‌جی در نیمه دوم سال نسبت به شش ماهه گذشته است. با این هدفگذاری بلندپروازانه، تلاش می‌کنیم تا پایان سال، OLED ال‌جی را به استاندارد جدیدی در بازار تلویزیون‌های جهان تبدیل کنیم.

 

در نمایشگاه IFA 2015، جناب آقایان مجید معینی، مدیرعامل شرکت نوین گلدیران، و مجید زاهدی، مدیریت فروش محصولات شرکت نوین گلدیران، حضور داشتند و از نزدیک رقابت شرکت های بزرگ بین المللی در عرصه تکنولوژی های صوتی و تصویری نوین جهان را به نظاره نشستند.

 

شعار ال‌جی در نمایشگاه IFA 2015: ابتکار برای زندگی بهتر

 

بنا به گزارش دریافتی، ال‌جی با شعار "ابتکار برای زندگی بهتر" همچنان جایگاه خود به عنوان عرضه کننده محصولات با فناوری‌های جدید را در دست دارد. محصولات ال‌جی که در این نمایشگاه از همه پررنگ تر بودند عبارت‌اند از تلویزیون‌های OLED جدید ال‌جی، تلویزیون‌های Super HD، پلتفرم webOS برای تلویزیون هوشمند و همین طور انواع بلندگوهای بی‌سیم ال‌جی در دسته سرگرمی‌های خانگی و خانه هوشمند ال‌جی در بخش آی‌تی و لوازم خانگی.

 

نمایشگاه IFA یکی از قدیمی‌ترین نمایشگاه‌های صنعت الکترونیک و لوازم برقی مصرفی در اروپاست که برای اولین بار در سال 1924 در آلمان برگزار شد. در سال 2012 این نمایشگاه از 31 آگوست تا 5 سپتامبر برگزار شد و میزبان 1200 شرکت از 32 کشور جهان از جمله ال‌جی و دیگر شرکت‌های معتبر جهان بود.

 

شعار ال‌جی در نمایشگاه IFA 2015: ابتکار برای زندگی بهتر

 

شعار ال‌جی در نمایشگاه IFA 2015: ابتکار برای زندگی بهتر

 

 

نظرات بینندگان
انتشار یافته : 1
فاطمی  | ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۷ شهريور
0
0
پاسخ
تبریک میگم
captcha
نظر شما :
captcha