تعداد بازدید : 5642
شاهکار تلویزیون‌های OLED ال‌جی با حضور مدیران عالی گلدیران و ال‌جی رونمایی شد
در مراسم رونمایی از تلویزیون 65 اینچ OLED، شرکت ال جی تمرکز ویژه خود را روی عرضه تلویزیون های منحصر به فردی معطوف کرده است که فناوری OLED را در کنار تکنولوژی های بهبود یافته اسمارت TV عرضه می کنند.

مراسم رونمایی از تلویزیون 65 اینچ OLED ال جی با حضور مدیران ارشد شرکت های گلدیران و ال جی، شش نفر از اعضای باشگاه روی خوش زندگی که از خریداران وفادار و منتخب گلدیران بوده و پیش از این اقدام به خرید OLED کرده اند، جمعی از خبرنگاران و دیگر شرکای ال جی در منطقه خاورمیانه و آفریقا در دوبی برگزار شد.

 

ال جی تمرکز ویژه خود را روی عرضه تلویزیون های منحصر به فردی معطوف کرده است که فناوری OLED را در کنار تکنولوژی های بهبود یافته اسمارت TV عرضه می کنند؛ و به این ترتیب بهترین تجربه را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

 

به گزارش روابط عمومی گلدیران، آقای کوین چا، رئیس خاورمیانه و آفریقای ال جی، در سخنرانی آغازین مراسم رونمایی از تلویزیون 65 اینچ OLED ال جی با بیان این مطلب به وجوه امتیاز تکنولوژی OLED اشاره کرد و گفت: برخلاف تلویزیون‌های LED  رایج بازار، هر کدام از پیکسل‌ها در تلویزیون های OLED ال جی بصورت مستقل نوردهی می‌شوند و همین عامل باعث می‌شود تا عمق رنگ مشکی، کنتراست تصویر و همچنین زاویه‌ دید این تلویزیون در بالاترین سطح قرار گیرد و در نهایت کاربران تجربه ای استثنایی از تماشای تصاویر در این تلویزیون بدست آورند.

 

 

در حالی که شرکت گلدیران در سال های گذشته اقدام به عرضه تلویزیون های OLED ال جی در ابعاد 55 اینچ کرده بود، مشتریان علاقمند به زودی فرصت خرید تلویزیون جدید OLED ال جی در ابعاد 65 اینچ را از فروشگاه های رسمی گلدیران خواهند داشت.

 

نظر شما :
captcha